Zwroty

Zwracane produkty powinny być nowe, nieużywane i posiadać wszystkie metki bynamesakke. Zniszczone lub zabrudzone zwroty nie zostaną zaakceptowane i mogą być odesłane do Klienta.

 

Co muszę zrobić, aby zwrócić artykuł?

1. Wszystkie zwroty powinny być zgłoszone e-mailem w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki na adres: [email protected]. Niezidentyfikowane zwroty mogą zostać zwrócone wysyłającemu. W razie pytań prosimy o kontakt na [email protected].

2. W e-mailu prosimy o wskazanie numeru zamówienia wraz z numerem konta do zwrotu. Proszę nie czekać na email zwrotny, nie udzielamy tutaj odpowiedzi.

3. Zapakuj produkty do oryginalnego pudełka, załącz fakturę, którą otrzymałeś z zaznaczeniem ZWRÓCONE PRODUKTY ODRZUCONE PRZEZ KLIENTA.

4. Prosimy odesłać zwrot na adres:

 

ul.Mazurska 13

03-015 Warszawa

 

Dla własnego bezpieczeństwa nadaj paczkę z możliwością śledzenia. Nie informujemy o dostarczeniu paczki do nas.

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt: [email protected]

 

Jaki jest okres na realizację zwrotu?

Produkty powinny zostać zwrócone w ciągu maksymalnie 14 dni od zgłoszenia zwrotu na [email protected]

Zwroty wysłane w czasie późniejszym mogą nie zostać zaakceptowane, o czym uprzejmie informujemy.

 

Czy muszę płacić za dokonanie zwrotu?

Koszt zwrotu przesyłki ponosi zamawiający.

Koszt dostawy zostanie zrefundowany tylko jeśli wyślemy inny niż zamówiony towar.

Jeśli dokonują Państwo wymiany z powodu niewłaściwego rozmiaru, stylu lub koloru, Państwo ponoszą koszty wysyłki.

 

Jak otrzymam pieniądze z tytułu zwrotu?

Wszystkie zwroty zostaną zrefundowane przelewem na podany numer konta kupującego bez międzynarodowych ceł i podatków od sprzedaży.

Inne zwroty zostaną zwrócone jako kredyt do wykorzystania w sklepie.

 

Po otrzymaniu zwrotu, w ciągu 14 dni zostaną przelane pieniądze na wskazane konto bankowe.

 

Czy mogę wymienić produkt?

Nie ma możliwości wymian. Proszę zgłosić zwrot na [email protected] oraz złożyć nowe zamówienie.

 

Zwrot prezentu:

Jeśli otrzymałeś produkt w prezencie, możesz zamienić go na kredyt w sklepie, jeśli założysz konto w bynamesakke.com/ Kredyt w sklepie będzie ważny przez rok, a jego kwota zostanie odjęta od kosztu kolejnego zamówienia. Weź pod uwagę, że istnieje możliwość konieczności zapłacenia dodatkowych kosztów dostawy, podatków lub cła.

 

Zasady zwracania zakupów

Jeśli zamówiony produkt okazał się nietrafiony, możesz go w łatwy sposób zwrócić. Wystarczy, że skorzystasz z naszej strony zwrotu zakupów, dostępnej pod adresem https://furgonetka.pl/zwroty/c5150ec8-f69c-4bd4-a0f2-6cd066fe1892.

Wybierasz produkty do zwrotu

Możesz zwrócić wszystkie produkty lub tylko niektóre z nich, masz na to 14 dni.

Określasz szczegóły przesyłki

Pakujesz produkty do paczki, wybierasz opcję dostawy i opłacasz przesyłkę zwrotną.

Odsyłasz paczkę

Przekazujesz przesyłkę zwrotną kurierowi lub zanosisz ją do wybranego punktu nadania.

Otrzymujesz zwrot pieniędzy

W ciągu 7 dni otrzymujesz zwrot pieniędzy, o czym zostaniesz poinformowany mailowo.

Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Pamiętaj jednak, że towar nie może posiadać śladów użytkowania. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 14 dni od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie fizycznie otrzymałeś/otrzymała zakupiony towar. Za jednoznaczne oświadczenie uznajemy zarejestrowanie zwrotu na naszej stronie zwrotu zakupów (i taką formę rekomendujemy). Jeśli wolisz, możesz przesłać oświadczenie o odstąpieniu pocztą elektroniczną na adres [email protected] lub tradycyjną na adres:

BNS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mazurska 13
03-015 Warszawa

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu w wypadkach określonych szczegółowo w art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

 

Zwrot pieniędzy

W przypadku odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci kwotę zapłaconą za towar (z wyjątkiem dodatkowych kosztów, wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego, niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany w naszym sklepie), w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwrot produktu. Koszt dostawy jest po stronie klienta.
Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania zwracanych towarów.

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jak w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazisz zgodę na inne rozwiązanie.

Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanych produktów będące wynikiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktów. Zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia względem Konsumenta z tego tytułu odszkodowania, w zakresie w jakim zezwalają na to obowiązujące przepisy prawa.

Zwrot towaru

Zwracane przedmioty należy odesłać lub przekazać do naszego sklepu niezwłocznie, a w każdym razie nie później, niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Termin uznajemy za zachowany, jeżeli rzecz zostanie odesłana przed upływem terminu 14 dni.
Koszt odesłania towaru do naszego sklepu ponosi osoba zwracająca.

Zwracane przedmioty należy odesłać na adres:
BNS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mazurska 13
03-015 Warszawa

 

bynamesakke.com zastrzega sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych lub zgłoszonych przez klienta po upływnie wyznaczonego terminu, lub artykułów, które nie znajdują się w takim samym stanie, w jakim zostały otrzymane.